Rezsőné
Číslo položky: 8243
Moje sledované obrazy Večerní nálada
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 29 x 35 cm, silná krakeláž
o autorovi: Maďarský malíř
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč