Číslo položky: 8356
Vojáci v zákopu
popis: Barevná litografie, rozměry: 40,5 x 48 cm, datováno 1916
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč
27.06.2019 19:28