Hubert Von Zwickle
Číslo položky: 8356
Moje sledované obrazy Vojáci v zákopu
popis: Barevná litografie, rozměry: 40,5 x 48 cm, datováno 1916
o autorovi: Salzburg 1875 - 1947 Vídeň
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč

27.06.2019 19:28