Nesignováno .
Číslo položky: 8351
Moje sledované obrazy Žánrová scénka
popis: Olej na lepence, rozměry: 16,5 x 13,5 cm
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

26.06.2019 22:00