Číslo položky: 5306
Pole se snopy
popis: Olej na lepence, rozměr 25 x 35, signováno vpravo dole Milanovič
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
13.09.2017 21:00
800,00 Kč | 13.9.2017 17:00:38 |