Zpět na aukce Milanovič
popis: Olej na lepence, rozměr 25 x 35, signováno vpravo dole Milanovič
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

13.09.2017 21:00

800,00 Kč 13.9.2017 17:00:38