Votruba František (A. Burtov)
Číslo položky: 8374
Moje sledované obrazy Dívka s šátkem
popis: Olej na sololitu, rozměr 40 x 30 cm
o autorovi: Narozen 20.2 1895
Studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze, absolvoval grafický kurz u prof. Eduarda Karla, některé své obrazy signoval A. Burtov. Uspořádal několik výstav v Praze, kde většinu svého života působil. V padesátých letech se jeho umělecká stopa ztrácí, Není známo, kde a kdy ukončil svůj umělecký život.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

26.06.2019 21:10

800,00 Kč 2.5.2019 13:43:59