Číslo položky: 8367
Muž s růží
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 80 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
600 Kč
600 Kč
600,00 Kč |
400,00 Kč |