Číslo položky: 8343
popis: Barevný linoryt na jemném japonském ručním papíru, rozměr tiskové plochy: 22 x 20,5 cm. Signováno a v pravo značeno : henddruck ( vytisknuto autorkou) Mírně poškozeno mimo tiskovou plochu, zaskleno. Na českém trhu se díla této autorky téměř neobjevují.
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč