Hinková M.
Číslo položky: 8470
popis: Olej na skle, rozměr 52 x 40 cm, datováno 1905
o autorovi: O této autorce nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč