Nesignováno .
Číslo položky: 5304
Moje sledované obrazy Portrét belgické princezny
popis: Olej na plátně, rozměr 121 x 68 cm , nerámováno.Kvalitní akademická malba. Přiložena restaurátorská zpráva
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč

13.09.2017 20:50

8 500,00 Kč 9.9.2017 19:42:21