Zpět na aukce Häring Josef
Moje sledované obrazy Pohled do údolí
popis: Olej na plátě . Rozměry: 38 x 48 cm nesignováno
o autorovi: Narozen roku 1895. Malíř, působící v Roztokách u Prahy. Studoval u Ferdinanda Engelmüllera v letech 1912-1913 , poté u prof.Klingera v Mnichově roku 1914 a později v Moskvě u Šulického 1915-1917. Věnoval se zejména krajinomalbě.
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 000 Kč