Krčmár Ctibor
Číslo položky: 8384
Moje sledované obrazy Z rodného kraja
popis: Olej na plátně, rozměr 99 x 71 cm, nerámováno
o autorovi: akademický malíř. Narodil se 11.11.1924 v Semerovo okr. Nové Zámky. V letech 1947-1952 studium na AVU v Praze, malířství (prof. V. Sychra, O. Nejedlý). Věnuje se malbě a grafice. Ocenění: vyznamenání Za zásluhy o soc.

Rozvoj města, Trnava (1980), vyznamenání Za zásluhy o rozvoj města, Piešťany (1984). Žije v Piešťanech.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

25.06.2019 21:09

3 000,00 Kč 25.6.2019 20:30:17