Číslo položky: 8384
Z rodného kraja
popis: Olej na plátně, rozměr 99 x 71 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
25.06.2019 21:09
3 000,00 Kč | 25.6.2019 20:30:17 |