Číslo položky: 8340
Jižní krajina
popis: Olej na papíru, rozměry: 35 x 19 cm. Signováno JŠ pod rámem
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |