Zpět na aukce Erban Jaroslav
popis: Olej na plátně, rozměry: 42 x 22 cm, zvlněné plátno
o autorovi: * 18.3.1932 Nová Paka (Jičín)
+ 20.3.1987
Český grafik a malíř
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč