Novák J.
Číslo položky: 5412
Moje sledované obrazy Jarní a podzimní krajina s říčkou
popis: Olej na plátně, rozměr 52 x 73, obrazy signovány J.Novák
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč