Číslo položky: 8315
Samota v Pošumaví
popis: Olej na lepence, rozměry: 50 x 70 cm, datováno 1940
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
9 500 Kč
9 500 Kč
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |