Čermáková Alena
Číslo položky: 8262
Moje sledované obrazy Jižní krajina
popis: Olej na lepence, rozměr 38,5 x 56,5 cm, nově rámováno a zaskleno
o autorovi: Narodila se 28.2.1926 v Praze a zemřela v roce 2009.

Studovala AVU u prof. Obrovského. Byla figuralistkou, malující také krajiny, později zátiší, hlavně květinová.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 100 Kč