Číslo položky: 8262
Jižní krajina
popis: Olej na lepence, rozměr 38,5 x 56,5 cm, nově rámováno a zaskleno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
7 100 Kč
7 100 Kč
7 100,00 Kč |
6 100,00 Kč |
6 000,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |