Číslo položky: 8348
Portrét muže v křesle
popis: Olej na plátně, rozměry: 128 x 92 cm, datováno 73. nerámováno Významný autor zastoupený v Bulharské Sofia Art Gallery (City Gallery) |
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |