Číslo položky: 8354
Myslivec a Pytláci
popis: Olej na plátně, rozměry: 26 x 21 cm a 26 x 20 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
26.06.2019 20:54
3 500,00 Kč | 24.6.2019 15:23:28 |