Číslo položky: 8354
Moje sledované obrazy Myslivec a Pytláci
popis: Olej na plátně, rozměry: 26 x 21 cm a 26 x 20 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč

26.06.2019 20:54

3 500,00 Kč 24.6.2019 15:23:28