Livora Rudolf
Číslo položky: 5404
Moje sledované obrazy Děvče z Mikulčic
popis: Olej na překližce, rozměr 64 x 38 cm, signováno vpravo dole Livora, nerámováno. Odhadní cena 18 000 - 25 000 Kč
o autorovi: Narodil se 25. 4. 1884 v Bakově nad Jizerou. Malíř, grafik a profesor staré reálky výtvarného umění v Hodoníně, nyní v Praze. Žák umělecko průmyslové školy v Praze. Vedle činnosti školské se věnoval malířství figurálnímu, krajinářství a lidové ornamentice.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč