Číslo položky: 5404
Děvče z Mikulčic
popis: Olej na překližce, rozměr 64 x 38 cm, signováno vpravo dole Livora, nerámováno. Odhadní cena 18 000 - 25 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč