Číslo položky: 8503
Sekáči
popis: Olej na plátně, rozměry: 72 x 100 cm. Nesignováno, restaurováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
27 000 Kč
27 000 Kč
27 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |