Číslo položky: 8382
EVA - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 110 x 110 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |