Číslo položky: 8279
Portrét ženy s náušnicí
popis: Olej na plátně. Rozměry : 50,5 x 38,5 cm , nerámováno,signováno Jos.Kuska 1932
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
26.06.2019 19:39
1 500,00 Kč | 26.6.2019 19:35:02 |