Číslo položky: 8271
Domov
popis: Olej na plátně, rozměry: 49 x 70 cm, signováno Jos.Kuska 1936
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
7 600 Kč
7 600 Kč
7 100,00 Kč |
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 000,00 Kč |