Číslo položky: 8230
Stavení v zimě
popis: Olej na lepence, rozměr 22,5 x 38 cm, nově rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |