Číslo položky: 8423
Pohled na Řevnice
popis: Olej na plátně, rozměr 64 x 80,5 cm, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
4 700 Kč
4 700 Kč
4 700,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 200,00 Kč |