Příhoda Václav
Číslo položky: 8392
Moje sledované obrazy Orientální motiv
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 47 x 56 cm, rám poškozen
o autorovi: Narozen 24. 4. 1888 v Praze. Zemřel 17. 6. 1941 v Praze. Malíř, krajinář a figuralista v Praze, žák pražské akademie v letech 1905 - 1910 u prof. Bukovace a Hynaise. Byl činný v Egyptě a Podkarpatské Rusi, maluje pouliční život v orientě a karpatské krajiny.
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 100 Kč