Číslo položky: 8488
Lokomotiva
popis: Olej na lepence, rozměry: 50 x 69,5 cm, výraznější krakeláž. Podle kvality malby by se mohlo jednat i o práci Viléma Kreibicha.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
25 300 Kč
25 300 Kč
25 300,00 Kč |
23 300,00 Kč |
21 300,00 Kč |
19 300,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 100,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |