Číslo položky: 8490
Na Orlici pod Chocní
popis: Olej na lepence, rozměry: 38,5 x 48 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč