Zahradnický Hugo
Číslo položky: 8427
Moje sledované obrazy Květinové zátiší
popis: Olej na desce, rozměr 69 x 88 cm
o autorovi: Narozen 29.9. 1883 v Praze. Malíř v Praze - Liboci. Soukromé studium u malíře Viktora Preise. Vystavoval olejomalby a akvarely s bývalou Výtvarnou družinou v Praze.
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
1 900 Kč

25.06.2019 22:27