Číslo položky: 8270
Portrét ženy
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 45 x 34 cm, signováno Jos.Fiala, Roma 1909
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč