Číslo položky: 8268
Akt s barevným plédem
popis: Olej na plátně, rozměry: 32,5 x 24,5 cm, nerámováno, nesignováno, okolo roku 1909
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
13 100 Kč
13 100 Kč
13 100,00 Kč |
11 100,00 Kč |
9 600,00 Kč |
8 600,00 Kč |
7 100,00 Kč |
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |