Číslo položky: 8267
Holandský rybář u okna
popis: Olej na lepence, rozměry: 31 x 40 cm, nesignováno, okolo roku 1905 - 1909
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč