Číslo položky: 8277
Lodě na moři - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 76 x 133,5 cm, rozměry včetně rámu 108 x 165 cm, zdobený zlacený rám. Vysoce kvalitní dílo galerijní úrovně, hodnoty a rozměru.
Odhadní cena 100 000 Kč - 120 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
55 000 Kč
55 000 Kč
32 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
27 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |