Číslo položky: 5320
Zátiší s ovocem
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 100, signováno vpravo dole G. Reiter, plátno poškozeno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
900 Kč
900 Kč