Wágner Karel
Číslo položky: 7214
popis: Olej na plátně, rozměr 59 x 79,5 cm, malba mírně poškozena
o autorovi: Narodil se 18.7.1886 v Pastvinách a zemřel v roce 1963.

Dva roky studoval na ukrajinské akademii v Praze a v krajinářské škole prof. Zahela. Od roku 1915, kdy byl raněn v I. Světové válce se věnoval pouze malířství. Maloval hlavně krajinu Vysočiny.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 400 Kč