Číslo položky: 7214
Kameničky
popis: Olej na plátně, rozměr 59 x 79,5 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
14 400 Kč
14 400 Kč
10 400,00 Kč |
10 000,00 Kč |
7 300,00 Kč |
7 200,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |