Číslo položky: 5350
Promenáda u moře 1935
popis: Olej na lepence, rozměr 51 x 66,5 cm, signováno vlevo dole J. Grus datováno 35 .Vzácně se vyskytující práce autora z roku 1935 z jeho cest v Jugoslávii na Jadranu. Autorský rám. Odhadní cena 35 000 - 45 000 Kč
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
9 500 Kč
9 500 Kč