Číslo položky: 7609
Černá ohrada
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 13,5 x 22 cm + pasparta a rám, signováno na rubu tužkou, zaskleno
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
18 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000,00 Kč |