Svoboda Jaroslav
Číslo položky: 5308
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 49,5, signováno vpravo dole Jar. Svoboda
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
11 000 Kč