Číslo položky: 5308
Lesní stezka
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 49,5, signováno vpravo dole Jar. Svoboda
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |