Nesignováno .
Číslo položky: 7754
Moje sledované obrazy Tanečnice - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr plátna: 112 x 173 cm, rozměr rámu: 131 x 192 cm
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč

27.02.2019 18:46