Vaic Josef
Číslo položky: 8172
Moje sledované obrazy Krkonoše - Dvoračka
popis: Litografie, rozměr listu: 40 x 33 cm
o autorovi: Josef Vaic
Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích.
Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval olejomalbami a grafikou, zejména lepty v technice vernismou.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč