Číslo položky: 5368
Koupající se dívka
popis: Olej na překližce, rozměr 32 x 44 cm, signováno V. Nedbal 1944, nerámováno. Získáno z rodiny autora.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč