Číslo položky: 5394
Ataman s dýmkou
popis: Olej na dřevě, rozměr 29,5 x 22,5 cm, signováno azbukou vlevo dole Bakulin. Odhadní cena 8 000 - 10 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |