Dvořák František
Číslo položky: 8165
popis: Olej na lepence, rozměry: 22,5 x 28 cm, signováno na zadní straně
o autorovi: Malíř, ilustrátor.
Narodil se 21. 1. 1925 v Rovečné na Moravě.
Studoval Pedagogickou fakultu UK v Praze (v roce 1949 vyloučen z ideologických důvodů) a AVU v Praze pod patronací V. Rady. Člen Umělecké besedy, člen skupiny Experiment. Za normalizace měl zakázáno učit na LŠU, nevystavoval a neprodával. V roce 1991 promoce na UK v Praze. V letech 1954-1967 pravidelně vystavoval s Uměleckou besedou. V roce 1996 vystavoval na I. Novém zlínském saloně.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

22.04.2019 20:24

1 800,00 Kč 25.2.2019 21:19:44