Číslo položky: 8165
Jezírko
popis: Olej na lepence, rozměry: 22,5 x 28 cm, signováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
22.04.2019 20:24
1 800,00 Kč | 25.2.2019 21:19:44 |