Číslo položky: 5388
Podzim na vsi
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 26,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole Jos. Fiala, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč